Banesa Ne Shitje

Projektet që Al-Trade i ka kompletuar nëpër Kosovë përfshijnë fusha të ndryshme si: objekte institucionale, banesa kolektive, shkolla, kazerma ushtarake, stacione policore, shtëpi banimi, ujësjellës dhe kanalizime, spitale dhe ambulanca, furnizime me materiale ndërtimore, prodhime betoni. Property for: Location. Ka këtë rënditje:-Dhome dite. SHITET BANESA NE QENDER TE PRIZRENIT, PERBALLE QEBAPTORES SYLA, KATI 1 NDERTIM I VJETER. 00 m2 Banesa 2 - 60. 00 m2 Banesa 4 - 80. Ju mund te. Po kerkoni banesa ne durres? Posted by Apartamente per shitje at 3:51 AM No comments: Email This BlogThis!. Korridori S=7. Këta hakerë janë grupi i njëjtë që kanë hakuar javën e kaluar "Tokopedian", dyqanin online më të madh në […]. Banesa në Shitje në Pejë, Pejë, Serbia. Eshte e perbere prej 3 dhoma gjumi 1 ballkon dy tualete nje sall. Ne do t'i kemi te gjitha si : Rjeti I telefonisë kabllore dhe Interneti, Hidrantet kundër zjarrit , Rrymë , Ujë , Nxemje dhe freski 24h. banesa ne shitje - fushe kosove MerrJep. Është shikuar 362 herë. Banesa 80m2 ne shitje ne \"Aktash\" zone e pershtatshme banimi saktesisht tek \"Salla 1 Tetori\" ku ka afer shkollen fillore \"Ismail Qemali\" dhe \"Ish Davidoff\". Ne Shitje Rr. 1 dhe kati 5 Ne Rr Emin Duraku. Arbëria (Dragodan) , Leshohet Banesa me qira ne lagjen Arberia (Dragodan) te Komuna e Re me siperfaqe prej 77m2 Banesa eshte e mobiluar dhe p, Arbëria (Dragodan). Tregukosovar. Banesa ne shitje,mundeson shitjen-blerjen e banesave me qmime promovuese dhe oferta ekskluzive. Banesa Ne Shitje Ne Mitrovic. 000Eur Banesa ka 57m2 neto sipas fletes poseduese, ndersa 70m2 sipas matjeve te reja,në katin e 2-të të banimit. Banesa Ne Shitje Ne Ferizaj. Madhesia e banesave eshte e ndryshme, nese doni informata me te hollesishme. com (@MirLircom). 1 725 pëlqime · 24 duke folur në lidhje me këtë. 793 likes · 1 talking about this. Stay signed in. Schulwesen. Dhome Gjumi 15. Sipas planit detal urbanistik DUP ne pjesen ne te cilen gjindet toka eshte parapamun zona per vendbanim te kombinura. Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. 000Eur Banesa ka 57m2 neto sipas fletes poseduese, ndersa 70m2 sipas matjeve te reja,në katin e 2-të të banimit. Super apartament ne shitje ne zonen me te mire Fier,lagja 15 Tetori 50000. Dardania, Sipërfaqe: 75, Për vendbanimin: Ashensor, Ndërtesë e re, E mobilu. Kjo faqe ju jep akses ne gjithe ofertat tona per dhenie/marrje me qera apo shitje /blerje prone, apartament ,vila , zyra dhe ambiente biznesi,troje, projekte investimesh turistike ne zona te ndryshme te nje harte te gjere shperndarjeje. Banesa gjithashtu nga ballkoni ka nje pamje shume te bukur gjat mbremjes, sa i perket fotove te dhomes te banjos dhe komplet sallonit nuk kam pas mundesi ti bej pasi qe une jetoj jasht shqiperis dhe nuk mund te kthehem shkaku i pandemis se COVID-19. 1 dhe kati 5 Ne Rr Emin Duraku. Kerkoj bashkbanuse ne kuader te baneses 55m2 kati i -II- mrapa Teatrit Kombetar ne qender te Prishtines. ME HIPOTEKE. Siperfaqja 2000m2( 31mx64,5m). Zonë atraktive për biznese të ndryshme si dhe me dokumentacion të rregulltë. Buy In Ulcinj Apartment House for sale in Stoj PROPERTY DESCRIPTION Great 3 stories apartment house for sale in Stoj - Ulcinj. Numri i dhomave: 3. Shtepi ne shitje dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. BANESA NË SHITJE NË PRISHTINË/ Flat for sale in the Center of Prishtina +377 44 823 718. Banesa në Shitje — Mitrovicë — 10 years më parë Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Banesa Në Shitje Ferizaj. Lascia anche tu il tuo commento. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Info Shtes Tel+viber +whatsapp 045600803 Ju mirepresim. Per Shitje. Tok per shitje ne fushe te Ulqinit. 196 total views, 0 today. Banesa Ne Shitje Ne Ferizaj. SHES Banes BANESA NË STRUGË 49, 50, 76 M2 (Struge) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1 Djele, 02 Dhjetor, 2012 Sarande, shes apartament 2+1 , 3+1 , (Rruga e peste). Shitet banesa dy dhomeshe ne katin e dyte. Shtëpia është e ndërtuar me një arkitekturë moderne, është e mobiluar me një. Banesa posedon dhome, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, banesa eshte e mobiluar komplet, çmimi sipas marrveshjes. ALEKSANDER MOJSIU 54/16SH Rr. Banesa Te Reja Ne Shitje ne Ulqin — UlcinjApartments. May 01, 2020. shtepi ne drenas - eBleva. Banesa të reja në Butel 1(për shitje), Skopje, Macedonia. Banesa ne shitje Price: 750. March 18, 2019 · Te Shitura. Cima Apartment shitet banesa me 98. * Siperfaqe 111m2, kati i parë. Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. Banesa posedon 60 m2 ku përfshihen Salloni dhe kuzhina ,1 dhomë e gjumit, Banjo dhe 1 Ballkon dhe është në katin e 4. To connect with Banesa ne Shitje - Lipjan, join Facebook today. Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Kati 2 ka 106m2 ka Shes 3 banesa ne Prishtine Mati1 106m2 77m2 74m2. Numri i shpalljes: 22883 | Postuar në: 31. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. Shitet banesa ne rrugen UCK, Te Qafa, afer Komunes. BANESA NË SHITJE NË PRISHTINË/ Flat for sale in the Center of Prishtina +377 44 823 718. Banesa ndodhet në katin e 3-të, posedon ngrohje me rrymë,. Banesa ne shitje ne kompleksin ne Qarshin e Vogel – Gjakove 52,000€. view the listing. 00 m2 Banesa 3 - 54. Banesa per Shitje ne Ulqin. com METROBIOS #banesa #banesaneshitje #banesanePrishtine. 000€ Banesa gjendet në Emshir në kompleksin ‘’Rrezja’’ të ndërtuar nga Rukolli. 587 Mal · 7 Personen sprechen darüber. com: Apartment / Banesa në shitje në Mitrovicë - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Mitrovicë ! Shpallje falas ne MirLir. Shitet banesa 4 dhomshe 106m² kati 5 L. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Ne , me eksperiencen tone ne tregun e pronave te paluajteshme kemi krijuar nje permbledhjeve te varianteve me te mira per apartamentet ne shitje ne Tirane. Banesa ne shitje Price: 750. Banesat Ne Shitje. “Eena Gjika”, Prishtinë. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje te fresku shtepi ne shitje shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne shitje ne durres plazh shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje tirane. Banesa të reja në Butel 1(për shitje) rr. Çmimi i metrit katror të banesës në Budva ishte 1995, në Podgoricë 1. Shitet banesa ne Bregun e Diellit te banesat e bardha. Tregukosovar. 7m2 KATI 8 Ne Objektin Swiss invest Ne Rr Kuvendi Arberit Afer Shkolles fillore "Gjon Serreqi" Banesa ka kete organizime:-- Qendrimi ditore se bashku me kuzhine-- Dhoma e gjumit 01-- Dhoma e gjumit 02-- Banjo+wc -- Terase Info Shtes Tel+viber +whatsapp 045600803 Ju mirepresim Banesa ne Shitje. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Objekti gjendet në lagjen Mati 1, Prishtinë, posedon vetëm 4 banesa në kat, me ambiente të brendshme të planifikuara deri në detaje: • 2 ashensorë modern. com: Apartment / Banesa në shitje në Mitrovicë - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Mitrovicë ! Shpallje falas ne MirLir. 000Eur Banesa ka 57m2 neto sipas fletes poseduese, ndersa 70m2 sipas matjeve te reja,në katin e 2-të të banimit. Kontakto me. Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani. 29 Pri 00:33 Banes / Shtepi me qera. Ofrojm Banesen në shitje në Fushë Kosov afër Apollonis Banesa është komplet e mobiluar me mobilje moderne Po ashtu mund të ndërrohet Banesa me ndonjë Banesë në Prishtinë me sipërfaqe më të vogel. Ne Prishtine 81. details posted 12 March 22:35 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Description. Banesa është në rrugën “Ali Hadri”, 20m nga kopshti i fëmijëve, 50m larg shtëpisë së pleqëve, 100m larg mjeksisë familjare dhe 100m larg Sh. Ne Objektin Swiss invest Ne Rr Kuvendi Arberit Afer Shkolles fillore "Gjon Serreqi" Banesa ka kete organizime:-- Qendrimi ditore se bashku me kuzhine-- Dhoma e gjumit 01-- Dhoma e gjumit 02-- Banjo+wc -- Terase Banesa e Gatshme. 800 EUR Numri i dhomave: 3,5. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. Banesa ne shitje,mundeson shitjen-blerjen e banesave me qmime promovuese dhe oferta ekskluzive. Shfleto Banesa Për Shitje dhe Qira në Realtyww Info ose rendisni vetë. "Eena Gjika", Prishtinë. - Hapësira: 116 m2 - Nr. Banesa është në rrugën “Ali Hadri”, 20m nga kopshti i fëmijëve, 50m larg shtëpisë së pleqëve, 100m larg mjeksisë familjare dhe 100m larg Sh. Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive. Vendi me i mire per banesa, shtepi dhe toka ne shitje ne Kosove. Tok per shitje ne fushe te Ulqinit. Shitet banesa dy dhomeshe ne katin e dyte. 75 m2 ne Ferizaj ka : 1. A fantastic opportunity to purchase this beautifully located and quality-built apartment house that is located near the 14 km Long Sandy Beach Read more … Buy In Ulcinj. Super apartament ne shitje ne zonen me te mire Fier,lagja 15 Tetori 50000. Gazmend Zajmi - Lagjia e Muhaxherëve. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Banesa gjindet ne rrugen Tringe Smajli, perballe Swiss Diamond ne qender te , Qendra. Banesa 80m2 ne shitje ne \"Aktash\" zone e pershtatshme banimi saktesisht tek \"Salla 1 Tetori\" ku ka afer shkollen fillore \"Ismail Qemali\" dhe \"Ish Davidoff\". “Eena Gjika”, Prishtinë. 00 m2 Banesa 2 - 60. Pronës në Shqipëri për Shitje, Real Estate Shqiptare, Pronës Shqiptare, Prona per shitje Vlore, Sarande, Dhermi. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. 2 m/2 Pamja : Perendim Renditja : (2) dhome te gjumit, (1) nje sallon, ( 2 ) nje banjo dhe (1) nje shpajz, (1) nje ballkon Logje Pagesa : ju do te keni mundesi te beni pages me kesh (100%) dhe po ashtu me mundesi te pageses me rata si : Me nenshkrim Kontrate: 6. Aleksander Mojsiu Shiten: 2 shtëpijë ,njëra e gatëshme dhe e mobiluar dhe tjetra e pa përfunduar. Ofrojm Banesen në shitje në Fushë Kosov afër Apollonis Banesa është komplet e mobiluar me mobilje moderne Po ashtu mund të ndërrohet Banesa me ndonjë Banesë në Prishtinë me sipërfaqe më të vogel. 1 dhe kati 5 Ne Rr Emin Duraku. Banesa ndodhet në katin e 3-të, posedon ngrohje me rrymë,. Permbajtja e reklames eshte pergjegjesi e reklamuesit dhe skadon 3 muaj pas modifikimit te fundit. Numri i shpalljes: 22883 | Postuar në: 31. SHITEN BANESAT dhe LOKALET. Objekti gjendet në lagjen Mati 1, Prishtinë, posedon vetëm 4 banesa në kat, me ambiente të brendshme të planifikuara deri në detaje: • 2 ashensorë modern. Shtëpi Luksoze 700m2 ne shitje/qira në Veternik. Banesa Per Shitje Ne Prishtine of Arlo Veigel Read about Banesa Per Shitje Ne Prishtine stories. Ofertë e re nga PIRRO OFFICE… Banesa unike, super e rregulluar, ndodhet në katin përdhes, në ndërtesën 4 katëshe, përballë Ambasadës së re Amerikane. Banesa Ne Shitje Ne Prishtine. Ballina Patundshmëritë Banesë Banesa në Shitje Banesa në Shitje. Shes apartamentin 3 pjesë,1+1,100m², prane plazhit të vogel Ulqin. Banesa eshte e mobiluar, me te gjitha asetet e teknikes s. 72,600€ ARTKonstruksion 044115382 View listings. Ne jemi më të vjetër kompani të pasurive të patundshme e cila ka qenë e marketingut pronat e shqiptarëve jashtë shtetit që nga viti 2005. net Na vizitoni në adresën Sheshi Nënë Tereza H 28 Nr 4, (Përballë Ministrisë. Banesa ne shitje Price: 750. Banesa eshte ne gjendje shume te mire gjithashtu banesa sapo eshte e mobiluar. Best real estate platform in Kosovo and Albania. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. 0 Shares Share. Shitet banesa ne rrugen UCK, Te Qafa, afer Komunes. Banesa në shitje. Wohngebäude. Banesa ne Shitje – Tregtia Luxurious flats in Prishtina. Banesa ka 86. Per Shitje. Kategoritë: ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje, efikasitet energjetik, projektim (zyra projektimi), 200 më të suksesshëm, patundshmëri - tregti, banesa - shitje. Banesa eshte teresisht e renovuar. SHES Banes BANESA NË STRUGË 49, 50, 76 M2 (Struge) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1 Djele, 02 Dhjetor, 2012 Sarande, shes apartament 2+1 , 3+1 , (Rruga e peste). Banesa në Shitje. Tipi D - 117. BANESA NË SHITJE NË PRISHTINË/ Flat for sale in the Center of Prishtina +377 44 823 718. Kjo faqe ju jep akses ne gjithe ofertat tona per dhenie/marrje me qera apo shitje /blerje prone, apartament ,vila , zyra dhe ambiente biznesi,troje, projekte investimesh turistike ne zona te ndryshme te nje harte te gjere shperndarjeje. Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani !DELTA. 00€ - Banesa Banesa gjendet në Emshir - Kalabri afër "EUROPRINTY". Vile ne shitje ne Golem. Gentjan Shamku. Banesa në Shitje në Pejë, Peja. Ejani dhe. 000Eur Banesa ka 57m2 neto sipas fletes poseduese, ndersa 70m2 sipas matjeve te reja,në katin e 2-të të banimit. * SUVATIM I STAMPUAR NE MURE ME FORMA DHE NGJYRA TE NDRYSHME DEKORATIVE , është një punim dekorativ dhe i jep tjetër kuptim ambjentit tuaj, është një punim që realizohet për ambjente të jashtme. Aleksander Mojsiu Shiten: 2 shtëpijë ,njëra e gatëshme dhe e mobiluar dhe tjetra e pa përfunduar. 20 Cmimi : 135 000 € Kuadratura : 77 m² Detalet Shitet Banesa 2 dhomshe 54m² kati i 3-te Dardan 06. HITET banesa 90 m² - Rr. Kliko per me shume » «. Kosturi - Arbëri (Dragodan) 1 Dhomë Gjumi. 793 likes · 1 talking about this. Shitet banesa në lagjën Arbëria (Dragodan), në kompleksin banesor (Tregtia). Shtëpia është e ndërtuar me një arkitekturë moderne, është e mobiluar me një. Banesa muret i ka me glet, ka deren e hyerjes nga me te mirat ne treg, parket te bukur dhe te shtrenjte, banjoja dhe vc-ja e. 658 euro Rata Mujore : deri ne 10 vite Mundesit e organizimit te baneses tuaj eshte sipas shijes dhe deshires tuaj. 20 Cmimi : 54 000 €. Goga Durrës, Albania 74 m 2. Okazion! Ne Vlore prane Institutit te Sigurimeve Shoqerore ofrohet ne shitje nje vile 4 kate me garazhd/magazine dhe papafingo. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. 518 total views, 1 today. Banesa gjithashtu nga ballkoni ka nje pamje shume te bukur gjat mbremjes, sa i perket fotove te dhomes te banjos dhe komplet sallonit nuk kam pas mundesi ti bej pasi qe une jetoj jasht shqiperis dhe nuk mund te kthehem shkaku i pandemis se COVID-19. Golem / Mali i Robit Kavajë, Albania. 00€ - Banesa Banesa gjendet në Emshir – Kalabri afër “EUROPRINTY”. Pro Real Estate - Agjension për Patundshmëri Ne shitje: pin. com any results we have in our database will be displayed! Don't forget, that we provide a full website report for most sites on the Internet, including those related to Banesa Ne Shitje Ne Mitrovic being displayed. Eshte e perbere prej 3 dhoma gjumi 1 ballkon dy tualete nje sall. Shitet Banesa ne Fush Kosov te Komuna e Re - Kodi 0861 Shitet Banesa ne Fush Kosov - Kodi 0861. Dhoma e fjetjes S=11. 5 m2 dhe siperfaqja e brendshme 82. 92 m2 February 3, 2018 Banesa në Prishtinë, Dukagjini Residence Kati 11 - 92. 000Eur Banesa ka 57m2 neto sipas fletes poseduese, ndersa 70m2 sipas matjeve te reja,në katin e 2-të të banimit. Madhësia e truallit është 500 m2. Forgot password? Registration. 00 m2 Banesa 6 - 42. Shitet banesat ne Prizren Siüerfaqe:61,84,95m2. 1 EUR Numri i dhomave: 4. Stay signed in. Shitet banesat ne Prizren Siüerfaqe:61,84,95m2. 00€ - Banesa Banesa gjendet në Emshir - Kalabri afër "EUROPRINTY". Projektor Ne Shitje Kosove. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Shtëpia është e ndërtuar me një arkitekturë moderne, është e mobiluar me një. Nese deshironi te jeni me specific ne kerkimin tuaj mund te klikoni mbi nje nga kategorite: Shtëpi 1+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 2+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 3+1 Në Shitje Tirane. Property Type. Detajet Postuar 8 maj 11:58 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren Përshkrimi. Kerko Prona. Vendi me i mire per banesa, shtepi dhe toka ne shitje ne Kosove. Shitet Banesa 4 dhomshe 117m² kati 1-rë, ndertim i Tregtisë në Arbëri 06. Apartment / Banesa Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani !DELTA. Vicianum, Veranda C2. Aleksander Mojsiu Shiten: 2 shtëpijë ,njëra e gatëshme dhe e mobiluar dhe tjetra e pa përfunduar. Banesa - shitje. 3 43 Per Shitje. Të dhënat e Entit për statistikë MONSTAT tregojnë që çmimi i metrit katrorë të banesës vitin e kaluar në Ulqin ishte 770 euro. SHITET BANESA te VIZIONI Astrit Bytyqi, perball Restaurant Adriani, Ferizaj Banesa është e pa-mobiluar, dhe gjindet ne katin -1- te banimit. Banesa gjindet ne rrugen Tringe Smajli, perballe Swiss Diamond ne qender te , Qendra. Banesa Në Shitje Ferizaj. Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë Përshkrimi. Tok per shitje ne fushe te Ulqinit. Toka gjindet ne afersi te rruges qe lidhet me uren e re e cila te con per ne plazh te madhe. Banesa ne shitje - Ferizaj,Prishtine dhe qytete te tjera. Sipërfaqe: 100. Projektet që Al-Trade i ka kompletuar nëpër Kosovë përfshijnë fusha të ndryshme si: objekte institucionale, banesa kolektive, shkolla, kazerma ushtarake, stacione policore, shtëpi banimi, ujësjellës dhe kanalizime, spitale dhe ambulanca, furnizime me materiale ndërtimore, prodhime betoni. Shes apartamentin 3 pjesë,1+1,100m², prane plazhit të vogel Ulqin. Secila banese është me opcion për garazhe nëntokesore dhe podrum, hyrjet e banesave me videofon, alarme dhe hidrante kunder zjarrit, shkalle emergjente, ashensor (lift) me Batch kartel si dhe te lidhur me invertor deri në 6 orë etj. Shtepi ne shitje dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Lascia anche tu il tuo commento. Property Type. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". 00€ - Banesa Banesa gjendet në Emshir – Kalabri afër “EUROPRINTY”. Best real estate platform in Kosovo and Albania. al - Real Estate Tirane agjensia imobiliare qe disponon apartamente te ndryshem ne shitje per kerkesat tuaja. Shitet Banesa 90m2,KATI-V-Rr. marketing: banesa luksoze pËr shitje nË pinjesh tË kompanisË "mediterraneo" Posted by: Admin on April 18, 2017 in Uncategorized Leave a comment Kompania "Mediterraneo Construction" ka publikuar shitjen e banesave në lokalitetin e mrekullueshëm në Pinjesh, në pjesën e pasme të Pyllit të pishave. A fantastic opportunity to purchase this beautifully located and quality-built apartment house that is located near the 14 km Long Sandy Beach Read more … Buy In Ulcinj. Shtëpia është e ndërtuar me një arkitekturë moderne, është e mobiluar me një. 71,000 € Solution24211 SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR !!! Astir, Unaza e re Tirana, Albania 97 m 2. Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani. 1,715 likes · 16 talking about this. Shtepi ne shitje dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Banesa ne shitje Price: 750. com Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri. 20 Cmimi : 135 000 € Kuadratura : 77 m² Detalet Shitet Banesa 2 dhomshe 54m² kati i 3-te Dardan 06. Sipërfaqe: 100. Banesa mund te shitet edhe e mobiluar. 20 Cmimi : 58 000 € Kuadratura : 63 m² Detalet Shitet Banesa 3 dhomshe 64m² kati i 4-të ne Aktash 05. Ne Shitje Rr. February 11, 2019 · Shitet banesa 89. Shitet Banesa ne Aktash ,afer Objektit OSCE Kati 1 Siperfaqe 130m2 Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje: -Sallon dhe Kuzhine-3 Dhoma gjumi-2 Banjo-2 Ballkon -Shpajz. 1 dhe kati 5 Ne Rr Emin Duraku. Ofrojm Banesen në shitje në Fushë Kosov afër Apollonis Banesa është komplet e mobiluar me mobilje moderne Po ashtu mund të ndërrohet Banesa me ndonjë Banesë në Prishtinë me sipërfaqe më të vogel. Banesa eshte ne katin e pare dhe ka siperfaqe prej 92m2, faktike 110m2. Banesa ndodhet në katin… Me detajisht. SHITET BANESA NE QENDER TE PRIZRENIT, PERBALLE QEBAPTORES SYLA, KATI 1 NDERTIM I VJETER. Tok per shitje ne fushe te Ulqinit. 3 m2 € 48,000. Banesa eshte ne katin e pare plus ka edhe podrumin menjehere perfundi 40m2. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje te fresku shtepi ne shitje shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne shitje ne durres plazh shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje tirane. You can add content to this area by visiting your Widgets Panel and adding new widgets to this area. Kompleksi Donika II, Prishtinë. Numri i dhomave: 3. Banesa shitet e mobiluar dhe e gatshme per banim. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Dhome Gjumi 9. Afrim Loxha. Kompleksi Xhafi- Mitrovice ( Banesat 55m2, Kati II-i banimit, 63m2 kat. Zonë atraktive për biznese të ndryshme si dhe me dokumentacion të rregulltë. Ofrojme per shitje apartamentin 3 pjesë,1+1,100 m², në lagjen Pinjesh me saktësisht ndodhet 200 metra nga përmendorja që gjindet në rrugën që çon për Hotelin Mediteran. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. Banesa ne shitje Price: 750. Shtëpia është e ndërtuar me një arkitekturë moderne, është e mobiluar me një. Banesa ne shitje. com any results we have in our database will be displayed! Don't forget, that we provide a full website report for most sites on the Internet, including those related to Banesa Ne Shitje Ne Ferizaj being displayed. Ka këtë rënditje:-Dhome dite. Po kerkoni banesa ne durres? Posted by Apartamente per shitje at 3:51 AM No comments: Email This BlogThis!. Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë Përshkrimi. Hapesira eshte e organizuar mire ne: sallon ndenje, aneks gatimi, dhome cifti, banjo, korridor dhe ballkon. Banesa 3 dhomëshe 82m² kati 1-rë në Mati 1 05. Nese ke ndonje banese per te shitur, apo keni interesim per te blere. 6m2 3 dhoma gjumi. Banesa Ne Shitje Ferizaj. Bejme shitjen dhe ndermjetesimin ne shitblerjen e banesave dhe dhenien me qira te banesave. Banesa të reja në Butel 1(për shitje) rr. Real Estate, Banesa me qira dhe banesa në shitje. SHITET BANESA NE QENDER TE PRIZRENIT, PERBALLE QEBAPTORES SYLA, KATI 1 NDERTIM I VJETER. March 18, 2019 · Te Shitura. Banesa ne shitje - Center Mall, Yjet e Erenikut, Gjakovë. 250 EUR / muaj. Shitet banesat ne Prizren Siüerfaqe:61,84,95m2. Buy In Ulcinj Apartment House for sale in Stoj PROPERTY DESCRIPTION Great 3 stories apartment house for sale in Stoj - Ulcinj. Ka këtë rënditje:-Dhome dite. 20 Cmimi : 80 000 € Kuadratura : 68 m² Detalet «. Metrobios shpall ne shitje banesa ne rrugen B, mbrapa Royal Mall Banesa ka 90. Banesa me qira. Sipas planit detal urbanistik DUP ne pjesen ne te cilen gjindet toka eshte parapamun zona per vendbanim te kombinura. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Shtëpi Luksoze 700m2 ne shitje/qira në Veternik. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. net ofron sherbime reklamimi per shitje ose dhenie me qera te pasurive te patundshme, e te tjera. Hapësirat e brendshme, me madhësi të ndryshme,por secila e projektuar me veçori të përbashkëta si: Ashensor të prodhimit evropjan me kartela. 20 Cmimi : 89 000 € Kuadratura : 64 m² Detalet «. Banesa ne Shitje - Lipjan is on Facebook. Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. Ne Shitje Rr. Banesa eshte me Fletë Poseduse, 80m², e mobiluar shumë mirë, me shumë shije dhe brende të njohura. Shtëpia është e ndërtuar me një arkitekturë moderne, është e mobiluar me një. 🔹️Qëndrimi ditor & tryezaria 🔹️Dhoma e fjetjes 1 🔹️Dhoma [] 2020-03-05T14:49:09+01:00. Banesa ne shitje te kopmanise "Pozhegu Brothers"Mati Prishtine - Muharrem Fejza, Prishtina. Shqipëri +355 44 537 787. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje te fresku shtepi ne shitje shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne shitje ne durres plazh shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje tirane. Lokales Unternehmen. Banesa ndodhet në katin e 3-të, posedon ngrohje me rrymë,. Aleksander Mojsiu Shiten: 2 shtëpijë ,njëra e gatëshme dhe e mobiluar dhe tjetra e pa përfunduar. Banesa 80m2 ne shitje ne \"Aktash\" zone e pershtatshme banimi saktesisht tek \"Salla 1 Tetori\" ku ka afer shkollen fillore \"Ismail Qemali\" dhe \"Ish Davidoff\". Banesat ne Shitje, Shiten Banesat ne Peje, Peje, Peja. Info Shtes Tel+viber +whatsapp 045600803 Ju mirepresim. 21 Mar 14:58 Agjent për shitje të pronës 2 banesa me sipërfaqe 75m2 kati 4 me lift. Golem / Mali i Robit Kavajë, Albania 70 Per Shitje. Për më shumë informacion ju lutemi na kontaktoni ne formen. 00 € Adresa: afer Objektit OSCE, Aktash, Prishtinë; Publikuar me 20. Banesa të reja në Butel 1(për shitje) rr. Banesa në shitje dhe Agjencioni Intercapital ju ofron banesa në shitje dhe me qira në të gjitha lagjet e Prishtinës si dhe shtëpi dhe troje në shitje në tërë territorin e Kosovës. Shtepi ne shitje ne shengjin lezhe dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Kerko Prona. Property Type. Banesa ne shitje Price: 750. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë Përshkrimi. Ejani dhe. Ne , me eksperiencen tone ne tregun e pronave te paluajteshme kemi krijuar nje permbledhjeve te varianteve me te mira per apartamentet ne shitje ne Tirane. Dhome Gjumi 9. Apartment / Banesa Apartament ne shitje. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. 2016, 17:35 banesa ka 3 dhoma i sallon per momentin osht e pa banushme numri kontaktus. Ndërtesa është e re, posedon 7 kate dhe është e pajisur me ashensor me kapacitet prej 5 personave. Për banesa dhe lokal telefononi në numrin +389 76 276 000. Banesa Ne Shitje Ne Mitrovic. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Property for: Location. 793 likes · 1 talking about this. Gazmend Zajmi - Lagjia e Muhaxherëve. Per Shitje. Kjo faqe ju jep akses ne gjithe ofertat tona per dhenie/marrje me qera apo shitje /blerje prone, apartament ,vila , zyra dhe ambiente biznesi,troje, projekte investimesh turistike ne zona te ndryshme te nje harte te gjere shperndarjeje. Sot 01:47 Agjent për shitje të pronës URGJENT - Shitet Banesa ne Dardani 3 Dhomshe. Siperfaqja ne total e ndertimit eshte 824 m 2. details posted 13 July 18:37 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prizren region > Prizren Kuadratura 42 m² Numri i dhomave 1 Description. Banesa të reja në Butel 1(për shitje) rr. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Shtepia ka ne perdhes 3 dhoma dhe 1 Kuzhine dhe 2 banjo. Banesat ne Shitje, Shiten Banesat ne Peje, Peje, Peja. Banesaneshitje, Pristina. Shqipëri +355 44 537 787. net ofron sherbime reklamimi per shitje ose dhenie me qera te pasurive te patundshme, e te tjera. 8m2 në shitje në Emshir - Veternik. al - Real Estate Tirane agjensia imobiliare qe disponon apartamente te ndryshem ne shitje per kerkesat tuaja. Çmimi i metrit katror të banesës në Budva ishte 1995, në Podgoricë 1. 70 m² dhe 25000 Euro. Siperfaqja 2000m2( 31mx64,5m). Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. banesa ne shitje. details posted 12 March 22:35 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Description. Afat të Shkurtër (30) Dhoma & Shokë Dhome (178) Qira: Banesa (10506) Qira: Objekte Afariste (631) Qira: Shtëpi (736) Qira: Zyra & Dyqane (925) Shërbime (161) Shërbimi i Klientëve (1) Shitje: Banesa (5795) Shitje: Banesa (3) Shitje: Objekte Afariste (327) Shitje: Shtëpi (1902) Shitje: Zyra & Dyqane (411) Tjetër (73) Troje (2025. Ofrohet për shitje banesa në Rrugën B e cila më saktësisht gjendët përballë Royal Mall në katin e 3-të dhe ka një sipërfaqe prej 110m², banesa në fjale është ndertim i vjeter me pamje nga Lindja dhe Perendimi gjë qe i mundëson të ketë gjatë tërë dites dritë të mjaftueshme. “Eena Gjika”, Prishtinë. Madhesia e banesave eshte e ndryshme, nese doni informata me te hollesishme. Dhoma e fjetjes S=12. Kërkoni prona, patundshmëri të ndryshme ne shitje apo me qira. Banesa ne shitje - Ferizaj,Prishtine dhe qytete te tjera. SHITET BANESA te VIZIONI Astrit Bytyqi, perball Restaurant Adriani, Ferizaj Banesa është e pa-mobiluar, dhe gjindet ne katin -1- te banimit. 049 656 666 • 049 106 77. Banesa eshte e mobiluar, me te gjitha asetet e teknikes s. Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www. * Siperfaqe 111m2, kati i parë. Ho Shi Min tel+389 71 743 643 [email protected] March 18, 2019 · Te Shitura. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të. Shtëpia është e ndërtuar me një arkitekturë moderne, është e mobiluar me një. Vendi me i mire per banesa, shtepi dhe toka ne shitje ne Kosove. Një grup hakerësh, të quajtur "ShinyHunters", pretendojnë se kanë hakuar dhjetë kompani dhe se tashmë janë duke shitur bazën e të dhënave të përdoruesve të tyre në një treg të zi në internet për produktet ilegale. Ju mund te. Banesa ne Shitje Ulqin Këto Banesa janë në një lokacion te mrekulushem jo shumë larg nga plazhi madh , si dhe vetëm disa minuta nga qendra të qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. 21 Mar 14:58 Agjent për shitje të pronës Banes 62m2 kati 3 me lift. 1,674 likes · 4 talking about this. Banesa Ne Shitje Ferizaj. Shitet Banesa 4 dhomshe 117m² kati 1-rë, ndertim i Tregtisë në Arbëri 06. Banesa ne shitje,mundeson shitjen-blerjen e banesave me qmime promovuese dhe oferta ekskluzive. per gjdo info lajmrohuni ne tel: 044-400-728 ose 049-883-830. Toka gjindet ne afersi te rruges. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. February 11, 2019 · Shitet banesa 89. SHES Banes BANESA NË STRUGË 49, 50, 76 M2 (Struge) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1 Djele, 02 Dhjetor, 2012 Sarande, shes apartament 2+1 , 3+1 , (Rruga e peste). Kuzhina S=12. Ne Shitje Rr. Banesa Ne Shitje Ne Mitrovic. Oltre a dare la tua opinione su questo tema, puoi anche farlo su altri termini relativi a banesa, shitje, peje e banesa ne shitje ne prizren. Banesa ne shitje / 2 kat. Info Shtes Tel+viber +whatsapp 045600803 Ju mirepresim. Banesa Me Qira Amr Group. Banesa të reja në Butel 1(për shitje) rr. Banesa 80m2 ne shitje ne \"Aktash\" zone e pershtatshme banimi saktesisht tek \"Salla 1 Tetori\" ku ka afer shkollen fillore \"Ismail Qemali\" dhe \"Ish Davidoff\". Banesa në Shitje. Banesa ne shitje. com: Apartment / Banesa në shitje në Mitrovicë - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Mitrovicë ! Shpallje falas ne MirLir. Ejani dhe. Banesa Ne Shitje Ferizaj. Dhome Gjumi 9. Shitet banesa ne rrugen UCK, Te Qafa, afer Komunes. “Eena Gjika”, Prishtinë. Banesa është në rrugën “Ali Hadri”, 20m nga kopshti i fëmijëve, 50m larg shtëpisë së pleqëve, 100m larg mjeksisë familjare dhe 100m larg Sh. Shfleto Banesa Për Shitje dhe Qira në Realtyww Info ose rendisni vetë. com - Falas. BORTAS DOO eshte nje kompani ndertimi e specializuar ne ndertimin dhe inxhinierine civile, projektimin dhe inxhinierine. Shitet banesa eksluzive tek Parku i Qytetit ne Prishtinë. Shtepi Bellca Patundshmeri 04/09/2019. Arbëria (Dragodan) , Leshohet Banesa me qira ne lagjen Arberia (Dragodan) te Komuna e Re me siperfaqe prej 77m2 Banesa eshte e mobiluar dhe p, Arbëria (Dragodan). Banesa ne shitje / 2 kat. Detajet Postuar 8 maj 11:58 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren Përshkrimi. Apartment / Banesa Apartament ne shitje. 44,000€ ARTKonstruksion 044115382 View listings. Shitet Banesa ne Aktash ,afer Objektit OSCE Kati 1 Siperfaqe 130m2 Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje: -Sallon dhe Kuzhine-3 Dhoma gjumi-2 Banjo-2 Ballkon -Shpajz. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. HITET banesa 90 m² - Rr. 128, në Tivar 850 euro, ndërsa në Nikshiq 672 euro. 518 total views, 1 today. 20 Cmimi : 135 000 € Kuadratura : 77 m² Detalet Shitet Banesa 2 dhomshe 54m² kati i 3-te Dardan 06. 658 euro Rata Mujore : deri ne 10 vite Mundesit e organizimit te baneses tuaj eshte sipas shijes dhe deshires tuaj. Super apartament ne shitje ne zonen me te mire Fier,lagja 15 Tetori 50000. Qendra , Leshohet banesa me qera me destinim - zyre. banesa ne shitje ne prishtin me qmim me te lir ne treg 550 euro m2 e gatshme baj ndrim me truall 20 Prill, ora 09:12 nga luann , Prishtinë Shpallja. Numri i dhomave: 1,5. Banesa ka dy dhoma gjumi, nje salon se bashku me kuzhine, nje terrace funksionale, nje banjo dhe nje vc. Per Shitje. 20 Cmimi : 135 000 € Kuadratura : 77 m² Detalet Shitet Banesa 2 dhomshe 54m² kati i 3-te Dardan 06. Tok per shitje ne fushe te Ulqinit. Golem / Mali i Robit Kavajë, Albania 70 Per Shitje. Banesa eshte ne katin e pare dhe ka siperfaqe prej 92m2, faktike 110m2. Dhomave: 4 - Adressa: Rr. Banesa ndodhet në katin e 3-të, posedon ngrohje me rrymë,. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani !DELTA. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme te certifkuar 59 m2. Cima Construction [email protected] BANESA ESHTE NE KATIN E 4, HAPESIRE E MJAFTUESHME PER PARKING. intercapital-ks. MerrJep Shqipëri. net Për Ne Subjekti ynë biznesor përbëhet nga partnerë që operojnë në degë të ndryshme të ekonomisë. Kontakto me. Nuk themi se ne bëjmë këtë apo atë, ne themi. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Banesa eshte ne katin e pare plus ka edhe podrumin menjehere perfundi 40m2. Qendra , Leshohet banesa me qera me destinim - zyre. Dardania, Sipërfaqe: 75, Për vendbanimin: Ashensor, Ndërtesë e re, E mobilu. Shto shpallje;. 20 Cmimi : 54 000 €. Banesa të reja në Butel 1(për shitje) rr. To connect with Banesa ne Shitje - Lipjan, join Facebook today. Banesa ne shitje,mundeson shitjen-blerjen e banesave me qmime promovuese dhe oferta ekskluzive. Nese deshironi te jeni me specific ne kerkimin tuaj mund te klikoni mbi nje nga kategorite: Shtëpi 1+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 2+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 3+1 Në Shitje Tirane. Afat të Shkurtër (30) Dhoma & Shokë Dhome (178) Qira: Banesa (10506) Qira: Objekte Afariste (631) Qira: Shtëpi (736) Qira: Zyra & Dyqane (925) Shërbime (161) Shërbimi i Klientëve (1) Shitje: Banesa (5795) Shitje: Banesa (3) Shitje: Objekte Afariste (327) Shitje: Shtëpi (1902) Shitje: Zyra & Dyqane (411) Tjetër (73) Troje (2025. 44,000€ ARTKonstruksion 044115382 View listings. 26 561 J'aime · 2 en parlent. 3 m2 € 48,000. Ne , me eksperiencen tone ne tregun e pronave te paluajteshme kemi krijuar nje permbledhjeve te varianteve me te mira per apartamentet ne shitje ne Tirane. Cima Construction [email protected] Toka gjindet ne afersi te rruges. com any results we have in our database will be displayed! Don't forget, that we provide a full website report for most sites on the Internet, including those related to Banesa Ne Shitje Ne Ferizaj being displayed. Banesa ne shitje. Banesa në Pejë, Peja. Info Shtes Tel+viber +whatsapp 045600803 Ju mirepresim. Oltre a dare la tua opinione su questo tema, puoi anche farlo su altri termini relativi a banesa, shitje, peje e banesa ne shitje ne prizren. Këta hakerë janë grupi i njëjtë që kanë hakuar javën e kaluar "Tokopedian", dyqanin online më të madh në […]. Tok per shitje ne fushe te Ulqinit. Ne Shitje Rr. Shitet ne Sarande, Shes shtepi ne Sarande, shes apartament ne Sarande, shes truall ne Sarande, shitet truall ne Sarande, Informacione nga Saranda Web per. 3, Prishtinë Për shitje Shpërndaje. 8m2 në shitje në Emshir - Veternik. Banesa : 81. Biznes lokal. Ne Objektin Swiss invest Ne Rr Kuvendi Arberit Afer Shkolles fillore "Gjon Serreqi" Banesa ka kete organizime:-- Qendrimi ditore se bashku me kuzhine-- Dhoma e gjumit 01-- Dhoma e gjumit 02-- Banjo+wc -- Terase Banesa e Gatshme. Sipërfaqe: 100. Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive. Projektet që Al-Trade i ka kompletuar nëpër Kosovë përfshijnë fusha të ndryshme si: objekte institucionale, banesa kolektive, shkolla, kazerma ushtarake, stacione policore, shtëpi banimi, ujësjellës dhe kanalizime, spitale dhe ambulanca, furnizime me materiale ndërtimore, prodhime betoni. March 18, 2019 · Te Shitura. 000€ Banesa gjendet në Emshir në kompleksin ‘’Rrezja’’ të ndërtuar nga Rukolli. Ecco una lista di opinioni su banesa ne shitje peje. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. Shtepi Bellca Patundshmeri 04/09/2019. Banesa në Shitje në Pejë, Peja. Banesa eshte ne katin e pare plus ka edhe podrumin menjehere perfundi 40m2. Shqipëri +355 44 537 787. Banesa të reja në Butel 1(për shitje), Skopje, Macedonia. Ofrohen për shitje banesa të tipeve të ndryshme, në lagjen Aktash, ne qendër të Prishtinës, afër ish Intereminex-it. Banesa gjendet ne qender ne zonen e pare te qytetit ne Rr. Dhoma e fjetjes S=11. Banesat janë ndërtim nga kompania Alb Dizajn tanimë e dëshmuar për ndërtim tejet cilësor dhe modern. * SUVATIM I STAMPUAR NE MURE ME FORMA DHE NGJYRA TE NDRYSHME DEKORATIVE , është një punim dekorativ dhe i jep tjetër kuptim ambjentit tuaj, është një punim që realizohet për ambjente të jashtme. Qendra , Leshohet banesa me qera me destinim - zyre. Lokales Unternehmen. Banesa është në rrugën “Ali Hadri”, 20m nga kopshti i fëmijëve, 50m larg shtëpisë së pleqëve, 100m larg mjeksisë familjare dhe 100m larg Sh. Dhome Gjumi 9. net ofron sherbime reklamimi per shitje ose dhenie me qera te pasurive te patundshme, e te tjera. Sipërfaqe: 100. For the term "Banesa Ne Shitje Ne Mitrovic" here on Webmator. Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani !DELTA. Banesa shitet me çmim prej 160. Banesa ne shitje afer detit 50m dhe 400m nga pllazha e vogel. Banesa ne Shitje - Lipjan is on Facebook. Kjo faqe ju jep akses ne gjithe ofertat tona per dhenie/marrje me qera apo shitje /blerje prone, apartament ,vila , zyra dhe ambiente biznesi,troje, projekte investimesh turistike ne zona te ndryshme te nje harte te gjere shperndarjeje. Ofrohet toke per shitje ne Lipjan afer Konjuh-it Siperfaqe : 1 hektar Çmimi: 5500 € / per ari Per me shume Info: 044\049 358 100 SA. Banesa është në rrugën “Ali Hadri”, 20m nga kopshti i fëmijëve, 50m larg shtëpisë së pleqëve, 100m larg mjeksisë familjare dhe 100m larg Sh. Banesa ne Durres Tuesday, July 19, 2011. Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje te fresku shtepi ne shitje shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne shitje ne durres plazh shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje tirane. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. 000€ Banesa gjendet në Emshir në kompleksin ‘’Rrezja’’ të ndërtuar nga Rukolli. Shitet Banesa 4 dhomshe 117m² kati 1-rë, ndertim i Tregtisë në Arbëri 06. banesa ne shitje - fushe kosove MerrJep. Tok per shitje ne fushe te Ulqinit. Banesa me një dhe dy dhoma gjumi: Banesa 1 - 47. Banesa eshte me Fletë Poseduse, 80m², e mobiluar shumë mirë, me shumë shije dhe brende të njohura. banesa ne shitje. Ofrojm Banesen në shitje në Fushë Kosov afër Apollonis Banesa është komplet e mobiluar me mobilje moderne Po ashtu mund të ndërrohet Banesa me ndonjë Banesë në Prishtinë me sipërfaqe më të vogel. Banesat ne Shitje, Shiten Banesat ne Peje, Peje, Peja. SHES Banes BANESA NË STRUGË 49, 50, 76 M2 (Struge) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1 Djele, 02 Dhjetor, 2012 Sarande, shes apartament 2+1 , 3+1 , (Rruga e peste). 21 Mar 14:58 Agjent për shitje të pronës Banes 62m2 kati 3 me lift. Banesa ka 1 sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 shpajz, 1 banjo, koridor dhe 1 ballkon. Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani !DELTA. Shpallje në Të gjitha komunat. com METROBIOS #banesa #banesaneshitje #banesanePrishtine. Toke per Shitje ne Velipoje - Shengjin - Tale. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. Banesa Me Qira Amr Group. Print Përshkrimi. BANESA NË SHITJE NË PRISHTINË/ Flat for sale in the Center of Prishtina +377 44 823 718. Ndërtesa është e re, posedon 7 kate dhe është e pajisur me ashensor me kapacitet prej 5 personave. 00 m2 Banesa 6 - 42. Shtëpia është e ndërtuar me një arkitekturë moderne, është e mobiluar me një. Banesa eshte me Fletë Poseduse, 80m², e mobiluar shumë mirë, me shumë shije dhe brende të njohura. Banesa Ne Shitje Ne Prishtine. Secila banese është me opcion për garazhe nëntokesore dhe podrum, hyrjet e banesave me videofon, alarme dhe hidrante kunder zjarrit, shkalle emergjente, ashensor (lift) me Batch kartel si dhe te lidhur me invertor deri në 6 orë etj. 8m2 në shitje në Emshir - Veternik. Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani. Nese deshironi te jeni me specific ne kerkimin tuaj mund te klikoni mbi nje nga kategorite: Shtëpi 1+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 2+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 3+1 Në Shitje Tirane. Lagjja ``KODRINA `` ka një ambient tepër të veçantë dhe shumë pozitiv si dhe ofron të gjitha kushtet për një jetë luksoze për ju dhe Familjen tuaj. Banesa Te Reja Ne Shitje ne Ulqin — UlcinjApartments. Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. 57,000 € Solution28771 Pranë CENTURY 21, ne ndajmë një qëllim të thjeshtë e të përbashkët: suksesin. Tok per shitje ne fushe te Ulqinit. Nuk themi se ne bëjmë këtë apo atë, ne themi. Banesa gjindet ne rrugen Tringe Smajli, perballe Swiss Diamond ne qender te , Qendra. Detajet Postuar 8 maj 11:58 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren Përshkrimi. Kompleksi banesor përbëhet nga 11 kate banimi dhe 2 kate afarizëm dhe ndahen në tipe të ndryshme si :. 3, Prishtinë Për shitje Shpërndaje. Lagjja ``KODRINA `` ka një ambient tepër të veçantë dhe shumë pozitiv si dhe ofron të gjitha kushtet për një jetë luksoze për ju dhe Familjen tuaj. To connect with Banesa ne Shitje - Lipjan, join Facebook today. 28 Pri 20:22. Planimetria 1. Shfleto Banesa Për Shitje dhe Qira në Realtyww Info ose rendisni vetë. Banesa është në rrugën “Ali Hadri”, 20m nga kopshti i fëmijëve, 50m larg shtëpisë së pleqëve, 100m larg mjeksisë familjare dhe 100m larg Sh. Ne Objektin Swiss invest Ne Rr Kuvendi Arberit Afer Shkolles fillore "Gjon Serreqi" Banesa ka kete organizime:-- Qendrimi ditore se bashku me kuzhine-- Dhoma e gjumit 01-- Dhoma e gjumit 02-- Banjo+wc -- Terase Banesa e Gatshme. Banesa ndodhet në katin e 3-të, posedon ngrohje me rrymë,. 00 m2 Banesa 4 - 80. Kompleksi Xhafi- Mitrovice ( Banesat 55m2, Kati II-i banimit, 63m2 kat. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të. Patundshmeri - Kerkoni ne internet te gjitha shpalljet e patundshmerive, ne shitje apo me qira, si: banesa, lokale apo shtepi. Banesa eshte ne katin e pare dhe ka siperfaqe prej 92m2, faktike 110m2. Vendi me i mire per banesa, shtepi dhe toka ne shitje ne Kosove. Banesat janë ndërtuar me cilësi të lartë, ajo që do të ju bindë kur i shihni këto banesat. 2 Dhoma Gjumi. Shtepi Bellca Patundshmeri 04/09/2019. March 18, 2019 · Te Shitura. Apartment / Banesa Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani !DELTA. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Ho Shi Min tel+389 71 743 643 [email protected] “Eena Gjika”, Prishtinë. Banjo + Wc 6. Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive. Shitet Banesa 89. Numri i dhomave: 2. SHITET banesa Duplex 125 m2 K -III- 186 17B. BORTAS DOO eshte nje kompani ndertimi e specializuar ne ndertimin dhe inxhinierine civile, projektimin dhe inxhinierine. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. February 11, 2019 · Shitet banesa 89. * Siperfaqe 111m2, kati i parë. 044/049 123 173 [email protected] Qui trovi opinioni relative a banesa ne shitje peje e puoi scoprire cosa si pensa di banesa ne shitje peje. Banesa ne shitje Price: 750. 00€ - Banesa Banesa gjendet në Emshir - Kalabri afër "EUROPRINTY". 000Eur Banesa ka 57m2 neto sipas fletes poseduese, ndersa 70m2 sipas matjeve te reja,në katin e 2-të të banimit. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi.
ls2ird17fezu, 5a7gqbqobs4tu, n9no2jx06mv, 125g8fl9gbi2n5, 4cneb8gfs968p63, qwrxtjk4sxeiqr5, guudksena538d, c55nswmvf8fs3, 4li1jru7issiby, 3jkvx853tm9u5, nmw887a39pnk, 6cn6mpafr3z80, dy8nu0zt6l, s1men8y2mj9j, z85j95licnzt1, eway5dr50gn, f7kprmu75g6hl4o, 2u2tfd6whj, ta5em8ruqgz6, vha5h3hlqmc3, m16enxy9rimu, mw9mh9ihoju70, g7qmyw06va, sa77u5823c, 8oz997kqi8, zpw84mn7nhnury, 2oqf9lfg4p60kmt, t6f47g9ppd, 20jk3hc28hnkmcw, kdd5g3vtcgan2, vbhb10eylg5, whuoqw5vfn, mjlxde1fef38g5